Як пише УНІАН, таку цифру сьогодні озвучила журналістам міністр курортів і туризму самопроголошеної республіки Крим Олена Юрченко.

«У минулому році на території Криму відпочили 6 мільйонів туристів, 65% з них – це був, звичайно, внутрішній туризм, це були громадяни України. Але ми віримо, що Росія нас не підведе і приїдуть відпочивати до нас, тому менше 6 мільйонів точно не буде», – повідомила Юрченко.

Юрченко також наголосила під час свого виступу на Міжнародному туристичному форумі «Великий Урал» в Єкатеринбурзі, що до туристів у Криму ставляться гостинно і з розумінням, повідомляє РИА «Новости».

«Крим – це територія, де не треба думати про те, що вас оштрафують, якщо вночі після знайомства з кращими марками винних підвалів ви залізете у фонтан на центральній площі і закричите «Крим, я люблю тебе!», – сказала Юрченко.

За словами Юрченко, туристичний сезон у Криму стартує півострові вже 1 травня. Вона також повідомила, що для туристів будуть діяти знижки від 10 до 25% на проживання в готелях.

Як писав «Вголос», 1 квітня перший віце-прем’єр Криму Рустам Теміргалієв розраховує, що після входження республіки у склад Російської Федерації, на півострів масово поїдуть туристи.

Також лідер ЛДПР Володимир Жириновський на зустрічі депутатів Держдуми з делегацією Криму 19 березня заявив, що цього року на півострові буде спостерігатися небувалий наплив російських туристів і що кримчани «захлиснуться від наших туристів», повідомляє «НТВ-Мир».