Реактивні снаряди вибухали на вул. Садовій, Жовтневій та Леніна, зруйнувавши й пошкодивши більше ніж десять будинків, повідомляє Луганська ОДА.

«На жаль, не обійшлося без жертв серед мирного населення. Смертельні поранення отримало двоє чоловіків 45 та 62 років, які в момент обстрілу опинилися на вулиці й не встигли сховатися в укриття. Ще двох селян поранено й госпіталізовано. В Кримському вже близько місяця немає ні центральної води, ні газу, ні світла, і відновити їх найближчим часом через постійні обстріли навряд чи можливо», – йдеться в повідомленні.

Потужного артилерійського обстрілу зазнала й Новотошківка Попаснянського району, що біля 29 блокпоста на «Бахмутці». Вчора близько 15:00 село обстріляли з артилерії. Кілька снарядів вибухнули на вул. Куйбишева й важко поранили трьох селян – двох жінок і чоловіка (одній із жінок відірвало руку, а чоловіку – ногу). Поранених доставлено в лікарню Лисичанська, їхній стан оцінюють як важкий.

Протягом ночі обстрілювали також Щастя, Попасну, Станицю Луганську, Троїцьке (Попаснянський район) та Трьохізбенку. Масштаби руйнувань та інформацію про постраждалих зараз з’ясовують.