Як повідомляє «Радіо Свобода», святкування відбувають у Севастополі. Проте, через заборону святкувати в центрі міста заходи відбувається у мікрорайоні Фонтани, на майданчику перед недобудованою школою.

Серед заходів – дитячий конкурс малюнку на асфальті «Bizim taraf» («Наш край»), фотоконкурс «Bayrağım» («Мій прапор»), кулінарний конкурс, виставки праць майстрів народного декоративно-прикладного мистецтва, спортивні змагання, конкурс «Bilgi quveti» («Сила знань»), майстер-клас із гончарного мистецтва.

На завершення ввечері відбудеться святковий концерт із участю артистів кримськотатарської естради і фольклорних колективів.

Окрім цього, на підтримку кримських татар у Дитячому парку Сімферополя відбувся флешмоб у вишиванках. Люди гуляли в одязі з національними елементами, тримаючи кримськотатарські й українські прапори.

Також акція на підтримку Дня кримськотатарського прапора відбувається сьогодні і в Києві: у столиці ввечері відбудеться автопробіг центром міста.

Кримськотатарський прапор вшанують і у столиці Грузії Тбілісі, біля колишньої будівлі парламенту.

Прапор кримських татар – полотно блакитного кольору з золотим зображенням традиційного знака-тамги. День кримськотатарського прапора запровадили 2009 року.