Повідомлення про це є на сайті кримського парламенту.

Всього в кримському парламенті 100 депутатів.

«Ми, депутати Верховної Ради Автономної Республіки Крим та Севастопольської міської Ради, виходячи з положень Статуту Організації Об'єднаних Націй і цілого ряду інших міжнародних документів, що закріплюють право народів на самовизначення, а також беручи до уваги підтвердження міжнародним судом ООН щодо Косова від 22 липня 2010 року того факту, що одностороннє проголошення незалежності частиною держави не порушує будь-які норми міжнародного права, приймаємо спільно рішення:

1.У разі, якщо в результаті майбутнього 16 березня 2014 прямого волевиявлення народів Криму буде прийнято рішення про входження Криму, включаючи Автономну Республіку Крим та місто Севастополь, до складу Росії, Крим після референдуму буде оголошено незалежною і суверенною державою з республіканською формою правління. 2. Республіка Крим буде демократичною, світською і багатонаціональною державою, яка зобов'язується підтримувати мир, міжнаціональну і міжконфесійну злагоду на своїй території. 3 . Республіка Крим, як незалежна і суверенна держава, в разі відповідних результатів референдуму звернеться до Російської Федерації з пропозицією про прийняття Республіки Крим на основі відповідного міждержавного договору до складу Російської Федерації як нового суб'єкта Російської Федерації», – сказано у відповідній постанові ВР АРК.

«Декларація затверджена Постановою Верховної ради Автономної Республіки Крим на позачерговому пленарному засіданні 11 березня 2014 (підписана Головою Верховної Ради Автономної Республіки Крим В. Константиновим ) та Постановою Севастопольської міської Ради на позачерговому пленарному засіданні 11 березня 2014 ( підписана Головою Севастопольської міської ради Ю. Дойникова)», – зазначили у документі.