Таке враження, що як тільки Президент України Володимир Зеленський бере щось під особистий контроль і каже, що все буде добре, треба очікувати землетрусу, розвалу і тотальних бід, які супроводжують весь цей процес.

Про це в ефірі ток-шоу “Говорить Великий Львів” розповіла народний депутат від "ЄС" Софія Федина.

Зазначимо, Конституційний Суд України визнав неконституційною кримінальну відповідальність за декларування недостовірної інформації.

"Перше: хто запустив процес, що Конституційний Суд виносить абсолютно руйнівні для держави рішення? Саме Зеленський, коли під час своєї інавгурації неконституційно розпустив Парламент", - зауважила вона.

І додала: "Тому я впевнена, що без рішення і без погодження середовища Зеленського це рішення не могло пройти. Зверху на державному рівні воно все "кришувалося", тому що заявочки про те, що нам євроінтеграція не потрібна, - це теж було від фракції Зеленського "Слуги народу". А хто це все подав? ОПЗЖ за допомогою "За майбутнє".

"Наступне: а як могли судді КС розглядати справи щодо самих себе, маючи нелегальне майно? Тут є тотальний конфлікт інтересів, який також хтось "кришував". Цей прийомчик зі скасуванням е-декларування зробили не тільки, щоб нас віддалити від євроінтеграції, а й показати, хто в домі хазяїн", - резюмувала Федина.

Раніше Вголос повідомляв:

  • В Євросоюзі повідомили, що мають намір детально вивчити рішення КСУ щодо резонансного скасування статті Кримінального кодексу про незаконне збагачення.
  • Віцепрем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанішина запевняє, що Україну не позбавлять безвізу з Євросоюзом.