На завершення сьогоднішніх дебатів у Київському райсуді Харкова у справі про смертельну ДТП 18 жовтня 2017 року в центрі Харкова обвинувачений Геннадій Дронов в останньому слові попросив вибачення у потерпілих в аварії і визнав провину.

Про це повідомляє "Укрінформ".

"Дронов в останньому слові на сьогоднішніх дебатах назвав те, що сталося, нещасним випадком без злого умислу з його боку і попросив вибачення у жертв трагедії. За його словами, він визнав провину і розкаюється в тому, що почав рух на жовтий сигнал світлофора, водночас, раніше ніколи не притягувався до відповідальності за перевищення швидкості. Він також критично оцінив судовий процес, зазначивши, що те, що відбувалося, "не було схоже на істину", - зазначили в суді.

По завершенні останнього слова Дронова, додали в суді, його захисник Сергій Перепелиця звернувся до суду із заявою процесуального характеру, суддя відмовився її розглядати і пішов до нарадчої кімнати.

"Що стосується сторони обвинувачення, то прокурори вважають провину обох водіїв доведеною і наполягають на максимальному терміні покарання для кожного: по 10 років позбавлення волі", - сказали в суді.

Вирок, додали в суді, буде оголошено 26 лютого о 14:00.

Що стосується заяви захисника Перепелиці, то, пояснив він журналістам після суду, мова про дозвіл доступу до автомобіля Volkswagen Дронова: "Автомобіль можна продати, щоб хоч якось покрити цивільні позови потерпілих".

Як писав "Вголос", раніше під час останнього слова у суді Зайцева висловила свою позицію та попросила пом’якшити звинувачення.

Нагадаємо, що адвокати назвали термін ув’язнення Зайцевої.

Раніше “Вголос” писав, що стало відомо, на якій швидкості Зайцева скоїла смертельну ДТП.