У Тернополі суд присудив довічне ув'язнення чоловіку, котрий у Тернополі жорстоко вбив тату-майстриню.

Про це повідомили у прес-службі обласної прокуратури.

Читайте нас також на news.google

Як зазначається, трагедія сталась у Тернополі в ніч з 15 на 16 квітня 2019 року. Там у квартирі знайшли жорстоко зарізану тату-майстриню Тетяну.

У вбивстві одразу запідозрили знайомого дівчини Андрія, котрий називав себе "демоном".

Психологічна експертиза визнала чоловіка осудним, його засудили до довічного ув'язнення.

Мати дівчини не може пережити

Мати загиблої Світлана Храпко обурена заявами підозрюваного у вбивстві її доньки. Зараз вона мешкає у США, а тому не може бути на судах.

Жінка розповіла все, що знає про трагедію того дня.

– Вона страшно вмирала, а він пішов собі в ванну…Потім пішов собі смажити яйця. Коли моя дитина вмирала – він забрав телефон і пішов. Я думаю, він добру пам’ять мав. Він знав, що робить. Мене весь час мучить питання: “За що? За що він з нею таке зробив?”. Тоді він розпинається, що вони з нею були такі друзі? Так. Він жив в неї, разом з дівчиною. І за рахунок Тані. Таня до них була добра. Але за що він так вчинив з нею? – запитує жінка.

Була дуже доброю дитиною

Світлана Храпко розповідає, що її донька була доброю дитиною: вона усім допомагала.

– Таня приснилась моїй мамі і сказала: “Що заслужив – то він отримає”, – каже пані Світлана. – Але хотіла б, щоб це швидше закінчилось. Бо ми постійно турбуємо її. Я хочу, щоб їй було спокійно. За це переживають всі: моя мама, родичі, багато друзів Тані. Живеш з тими обідами, а це погано. Треба, щоб люди побачили, що зло має бути покаране по-справедливості, тут на землі.