«Треба вибрати нейтральну площадку: чи той самий «24 канал», чи ЛТБ, чи НТА, і Михайло Хміль запрошує на дебати Дмитра Добродомова тет-а-тет, де на нейтральній площадці вони можуть поспілкуватися. І це зніме дуже багато питань», – зазначив Степан Кубів.

Він розповів, що Михайло Хміль отримав листа від телеканалу ZIK , де йому відмовили у розміщенні рекламного ролику на телеканалі. Відмову мотивували тим, що в Михайла Хміля немає письмового дозволу від усіх учасників рекламного ролику на його розміщення (тобто мова йде про Юлію Тимошенко, Арсенія Яценюка тощо).

Народний кандидат України, кандидат в нардепи від «Батьківщини» Леся Оробець повідомила, що Михайло Хміль звернувся з цього приводу з листом до Національної спілки журналістів України щодо дій Дмитра Добродомова, щоб дати оцінку тому, що відбувається.

«Якщо людина довгий час є телеведучим, є генеральним продюсером і використовує довіру громадян, довіру слухачів цього телеканалу, щоб використовувати так це медіа, то чим такі дії відрізняються від дій влади, яка намагається по всіх національних телеканалах показувати лише паркетні прилизані однобокі новини. Мені здається, що людьми, які вважають себе чесними журналістами, такі дії мають засуджуватися», – наголосила Леся Оробець.