Голова української делегації  у Тристоронній контактній групі Леонід Кучма провів зустріч зі спеціальним представником діючого глави ОБСЄ в Україні та у Тристоронній контактній групі Хайді Грау.

Про це повідомила пресслужба колишнього президента України.

Зазначається, що Кучма та Грау обговорили питання імплементації Мінських угод та реалізації домовленостей, які були досягненні на зустрічі лідерів держав нормандської четвірки.

Також вони зазначили, що перше засідання ТКГ відбудеться 16 січня 2020 року та обговорили порядок денний зустрічі.

Повідомляється, що Кучма проінформував спеціальним представником діючого глави ОБСЄ в Україні про численні  порушення режиму тиші зі сторони збройних формувань Російської Федерації та зазначив, що в результаті цих дій є загиблі та поранені українські військові.

Крім того, голова української делегації ТКГ наголосив, що встановлення миру на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей можливе лише за умов припинення вогню, виведення іноземних збройних формувань з території країни та повернення контролю над державним кордоном.

Кучма та Грау привітали проведення обміну полоненими між офіційним Києвом та ОРДЛО, наголосивши на важливості даного процесу.


Як писав "Вголос", Кучма зустрівся з повіреним США: говорили про Мінські домовленості.