Населення Львівщини озброюється семимильними кроками. Наркота процвітає на кожному кроці, а особливо, в Червоноградській губернії та навколишніх селах. Над резонансними вбивствами будуть працювати до 2099 року. Ментам потрібно вчитись, вчитись і вчитись, як вчив маленький Ілліч, який пригрівся за портретом всенародного президента.

Цимбалюк запрошує львівським копам вчителів з етики, психології, і навіть, філологів, бо в аптеках „Доктор”, трамадол продають всім, тільки не працівникам міліції. А треба щоб продавали і ментам, і тоді, люди з холодними мізками та теплими серцями, зможуть зловити підступних фармацевтів на гарячому.

На пресухи Цимбалюка приходить найбільша к-ть журналістів в році. Всіх щось цікавить, але нікому ніхто і нічого не повідомляє.

Ідуть якісь дрібні цифри, пограбування, звичні угони, грами кокаїну і теде. Резонансні справи вже нікого не цікавлять. Хто знає, той і не питає. Ну, чорні порізали 2 українців і їх, напевне, посадять. Ну, вкрали в чудака від 5 до 100 штук баксів (за повідомленням преси), а тепер, виявляється, в нього було лише 3 штуки гривень. Це смішно. Хто буде так паритись за 3 штуки гривень?

Якийсь пацаватий зал з колонами. Машина застиглого часу. На стінах ще видно тіні Аліси Селезньової та космічних піратів. Хороми з стінами в золотій сєрєбрянці з зеленими вазонками. На вікнах – масивні гардини собачого кольору, несмачно, але дорого. Із грязі, да в князі. Стільці під колір бобіків. Якийсь застиглий штин. Довго там бути не можна, не має чим дихати. Нові українські менти, тільки без малинових піджаків, але з гардинами, які вішала якась тьотя, чи то з Мостиська, чи то з Турки.

Цимбалюк впевнено повідомляє, що на Львівщині існує майже 10 злочинних угрупувань. З ними працюють. Всі працюють, ну, хтось, звісно й кришує, але з ними будуть боротись. А маленькі українці приходять і дякують за чуйність та уважність львівських міліціонерів. Хотів би я на них подивитись.

Цимбалюк постійно наголошує про активну та радісну співпрацю з львівською мерією. Ратушні хобіти забашляють встановлення відеокамер на площі Ринок. Це допоможе людям з чистою совістю ефективніше забезпечувати громадський порядок у центрі міста.

Все правильно. Відеокамери ставлять у центрі, щоб біля них ще б патрулювали менти, а то, не дай Боже, вкрадуть чи понищать, нажитоє нєпосільним трудом. Але як то круто звучить – відеокамери під наглядом. Та за чим там наглядати на площі Ринок?

За тим, як пацики сидять біля фонтанів, а малявки виловлюють в воді копійки? Те, як сором’язливо працює львівська доблесна міліція на викликах, яскраво видно на відео з суддею Лєсним.