Екс-кандидати на посаду міського голови Львова Василь Куйбіда, Микола Порайко, Михайло Горний та Світлана Кусьпись вважають вибори міського голови Львова сфальсифікованими, вимагають скасування постанови ТВК Львова про визнання міським головою Львова Андрія Садового та переголосування. Про це вони заявили сьогодні, 3 квітня, під час спільної прес-конференції у Львові.

За словами В.Куйбіди, під час підрахунку голосів було виявлено 7 тисяч зайвих бюлетенів, 100 протоколів було сфальсифіковано.

«Мій штаб володів інформацією, що два львівських підприємства друкували «ліві» бюлетені. Міліція їх не знайшла. Але ж під час підрахунку голосів їх виявили. Не йдеться про персону В. Куйбіди, йдеться про фундаментальну складову поняття громадянин: вільне волевиявлення.

М.Порайко заявив, що жодна його скарга не була розглянута ТВК Львова.

«Ми виявили суттєві розбіжності у даних стосовно виданих і проголосованих бюлетенів, стосовно зіпсованих бюлетенів. Плюс – понад 100 протоколів дільничних комісій були сфальсифікованими. У протоколах ТВК і наших – з мокрими печатками – цифри не сходяться. ТВК працювала упереджено. Не розглянула жодної скарги і поспішно оголосила переможця виборів міського голови. Спочатку потрібно було розглянути усі скарги. Цього не було зроблено», – наголосив М.Порайко.

В.Куйбіда підкреслив, що згідно з результатами виборів міського голови Львова перш за все привітати потрібно було голову Львівської ОДА Петра Олійника.

Усі четверо кандидатів підписали заяву, у якій вважають вибори міського голови Львова сфальсифікованими та звернулися з відповідними скаргами у судові інстанції та ТВК Львова.

Екс-кандидат на посаду міського голови Львова, народний депутат України Петро Писарчук розповсюдив сьогодні, 3 квітня, заяву, у якій наголосив, що завтра, 4 квітня, у ВРУ буде голосувати за перерахунок голосів в усій державі.

ЗІК