Сара Кейн попри швидку смерть у 28 років стала іконою сучасної драматургії, перевернувши з ніг на голову уявлення про п’єсу.

«Підірвані» - дебютний твір Сари Кейн. Вперше поставлена в 1995 р. у лондонському “Royal Court”, п’єса піддалася гострій критиці. Тільки відомий драматург Гарольд Пінтер назвав п'єсу актуальною й оцінив талант 24-річної Сари. Дія п'єси розгортається в дорогому готелі під час бомбардування міста. Пити, курити, їсти, займатися сексом, дратуватися, відчувати себе приреченим на смерть... Всього три постаті – журналіст середнього віку, набагато молодша за нього психологічно нестійка Кейт та солдат – через війну, сексуальне насильство і збочення болюче й правдиво заглядають в людську душу і свідомість у «Підірваних».

Водночас складну і актуальну п’єсу у Львові 8 листопада читатимуть: Олег Стефан, лауреат національної премії ім. Т.Г. Шевченка, актор Львівського академічного театру імені Леся Курбаса, Мирослава Рачинська, актриса Львівського академічного театру імені Леся Курбаса та Павло Ар’є, драматург (Німеччина).

Вхід вільний і безкоштовний

Людям зі слабкими нервами, серцевими захворюваннями, неповнолітнім, вагітним жінкам вхід НЕ РЕКОМЕНДУЄТЬСЯ!!!