11 серпня, 16.00, площа Митна, Музей барокової скульптури імені Івана Георга Пінзеля. Відкриття виставки (яка мала відкритись ще в липні) скульптур, автор – Пінзель. Окрім незмінної експозиції, деякий час у музеї будуть стояти скульптури з Тернопільського і Івано-Франківського музеїв. Коментарі з приводу цієї події і всього "дійства" навколо Року Пінзеля – зайві.

Возницький і кілька знавців мистецтва, кілька журналістів, можливо 15-20 осіб всього прийшло в п’ятницю до музею. І година банальних промов, ридати і плакати.
Сказали, зробили і пішли.

P. S. У грудні минулого року, львівська правляча верхівка, різні посадовці, починаючи від голови міста і губернатора, місцеві інтелектуали, а також правителі Івано-Франківської і Тернопільської області, помпезно, все як має бути, визнали 2007 рік – Роком Івана Георга Пінзеля, таємничого скульптора з ХVIII, генія українського і світового мистецтва, "українського Мікеланджело".

"Український" означає, що цьому Мікеланджело так і судилось бути невідомим, зокрема у місті, де він творив. У місті, де його "відкрили", його і закриють. Бо нікому, то не треба. От якби Пінзель жив, зміг би заплатити за фуршет, за піар, хорошу рекламу…