«Культурну програму цьогоріч ми намагались зробити цікавою, різноплановою як і для мешканців Львова, так і для туристів. Також акцент було зроблено на різні вікові групи».

«У межах програми традиційний акафіст до Пресвятої Богородиці, що відбудеться 24 серпня о 17 годині біля пам’ятника Тарасу Шевченку, за участю чоловічої хорової капели «Дударик».

П’ятий ювілей фольклорний фестиваль «Етновир», який пройде 22-26 серпня.

Для поціновувачів електронної музики це фестиваль «Godskitchen» за участю найвідомішого у світі ді-джея Арміна Ван Бюрена на «Арені Львів», який відбудеться 23 серпня», – розповіла Ольга Мисан-Мілясевич.

Начальник відділу маркетингу і культурних індустрій управління культури ЛМР зазначила, що в межах святкувань відбудеться традиційне «Свято хліба», на якому буде представлено різноманітні хлібо-булочні вироби та насичена концертна програма дитячих та дорослих колективів. До списку фестивалів входить і «Зеленофор».

За словами Ольги Мисан-Мілясевич з парку культури імені Богдана Хмельницького 24 серпня літатиме повітряна куля у проміжку з 6 до 9 години ранку та 18.00 до 21.00 24 серпня.