Як інформує прес-служба ЛМР, участь у відкритті взяли заступник міського голови Львова з гуманітарних питань Василь Косів, заступник міського голови міста Суми Сергій Панченко та понад 2 тис сумчан.

Презентація Львова триватиме протягом 4 днів.

«Для того, щоб спокусити сумчан приїхати до Львова, ми привезли у Суми культурний десант – виставу театру «Воскресіння», виставку робіт відомих львівських художників, а також нашу запашну каву та шоколад. Аби ви відчули смак та колорит Львова і приїхали до нас є три причини – архітектура, адже центральна частина міста є в зоні ЮНЕСКО, події нон-стоп протягом року, ресторани, кав’ярні. Відчуття Львова, я думаю, залишиться після цього ще надовго у Сумах і у Вас буде бажання, нехай, через місяць, рік чи, навіть, 3 роки приїхати до нашого міста», – зазначив заступник міського голови Львова з гуманітарних питань Василь Косів.

У програмі – зустрічі зі студентами, туристичними компаніями, передача книжок школярам, вуличні забави – вистава Львівського театру «Воскресіння», львівський ярмарок, а ще дегустація та продаж львівської кави, шоколадний фейс-арт та розповсюдження ексклюзивних листівок «Зустрінемось у Львові».

Протягом чотирьох днів, з 19 до 22 квітня, на головній площі Сум триватиме справжнє львівське свято. На Львівському ярмарку, що супроводжується колоритною львівською музикою, сумчани мають можливість скуштувати шоколад, тістечка, запашну львівську каву від львівських кав’ярень, а також придбати різноманітні великодні вироби та львівські сувеніри. Окрім того, місцеві жителі можуть ознайомитися із неперевершеним смаком Львова від «Світу кави», а також отримати ексклюзивну листівку «Зустрінемось у Львові».

Родзинками святкувань стануть вулична вечірня вистава «Глорія» Львівського театру «Воскресіння», яка відбудеться сьогодні о 20.00 год, та відкриття виставки робіт львівських митців у муніципальній галереї, що відбудеться завтра о 17.00 год.

Також у рамках проекту відбудеться презентація львівських туристичних продуктів та зустріч представників львівського туристичного бізнесу із місцевими туристичними операторами, де йтиметься про спільні туристичні проекти двох міст. Така зустріч запланована на понеділок, 22 квітня.

У вишах відбудуться зустрічі зі студентами мера Львова Андрія Садового на тему: «Роль міста у розвитку держави» та відкрита лекція заступника Львівського міського голови Василя Косіва на тему: «Львів – культурна столиця України». Також запланований круглий стіл на тему: «Міжсекторальне партнерство задля вирішення потреб місцевих громад. Співпраця влади, громадських організацій та церкви». А школярі отримають міні-бібліотеку від львівських видавництв.

Дата та час

Захід

Місце проведення

 

                                 21 квітня, неділя  

 

10.00 - 18.00

Розповсюдження листівок «Зустрінемось у Львові»

площа Незалежності, вул. Соборна

10:00 -
 22:00

Львівський ярмарок

вул. Соборна

11.00
16.00

Акція «Знайди свою каву у «Золотому дукаті» з королевою кави

Кав’ярня «Золотий дукат», вул. Соборна, 27

13.00

Урочисте відкриття Днів Львова в Сумах за участю представників мерій Львова та Сум, акторів театру «Воскресіння»

вул. Соборна

20:00

Вулична вистава «Глорія» від театру «Воскресіння»

площа Незалежності

 

                                22 квітня, понеділок

              

10:00

Зустріч з туристичними агенціями. Презентація туристичних продуктів Львова.

Агенція промоції міста Суми, вул. Соборна, 27

10:00-22:00

Львівський ярмарок

 вул. Соборна

10.30

Прес-конференція міського голови Львова Андрія Садового та Сумського міського голови Геннадія Мінаєва.
Вручення подарунка від громади Львова громаді Сум – Кавової Писанки

Сумська міська рада, пл. Незалежності, 2

11:00
16:00

Розповсюдження листівок «Зустрінемось у Львові»

площа Незалежності, вул. Соборна

11:30

Передача книг від львівських видавництв школярам м. Суми

Школа №29, вул. Заливна, 25

12.50
 

Відкрита лекція заступника Львівського міського голови Василя Косіва на тему: «Львів - культурна столиця України»

Сумський державний педагогічний університет, вул. Роменська, 87

13.00

Зустріч зі студентами міського голови Львова Андрія Садового на тему: «Роль міста у розвитку держави»

Сумський державний університет, вул. Римського-Корсакова, 2

16:00

Круглий стіл на тему: «Міжсекторальне партнерство задля вирішення потреб місцевих громад. Співпраця влади, громадських організацій та церкви»

Банківська академія, вул. Петропавлівська, 57

17.00

Відкриття виставки робіт львівських митців

Агенція промоції міста Суми, вул. Соборна, 27

Нагадаємо, протягом 2011-2012 років Дні Львова пройшли у Донецьку, Дніпропетровську, Запоріжжі, Луцьку, Маріуполі, Харкові, Одесі та Луганську, а ще у Відні та Копенгагені. Також Львів презентував себе у Київському національному університеті ім. Т. Шевченка та Київському політехнічному інституті.

Торік Львів відвідало 1 млн. 400 тис. туристів. Понад 60% туристів – це туристи з України. Згідно зі стратегією конкурентоспроможності Львова, що розроблена компанією «Монітор груп» та Львівською міською радою, туризм та ІТ-технології є двома ключовими пріоритетами розвитку міста Львова.