Зустріч у Куликові між двома претендентами на здобуття третього місця при певних обставинах (перемога господарів та поразка червоноградського «Шахтаря» у Винниках) могла зняти усю інтригу у боротьбі за «бронзу». Проте куликівській дружині досягнути бажаної перемоги і вдруге поспіль здобути бронзовий комплект нагород цього дня не вдалося. У надпринциповому поєдинку перемогу здобув «Гірник», який завдяки цьому успіху перед заключним туром обійняв саме третю позицію.

Початок поєдинку видався доволі рівним і практично усі основні події розвивалися поміж штрафними майданчиками у центральній частині поля. Хоча, спершу на 7-ій, а згодом і на 9-ій хвилині, гості організували два гострих випади на ворота суперника. Так у першому епізоді Тарас Сеньків, перехопивши необачну передачу одного із оборонців «Куликова», увійшов до «карного», проте пробив прямо по центру воріт і Роман Чачунь без особливих проблем заволодів «круглим». А ось у наступній атаці Іван Семиряк, «розібравшись» з опонентом, не зміг віддати точну передачу на когось із партнерів, які розмістилися поблизу воріт господарів. Та все ж доволі швидко «Гірнику» вдалося організувати результативну атаку. Після невпевненої гри куликівських оборонців м’ячем поблизу лицьової лінії заволодів Михайло Когут і виконав навіс у район воротарського майданчика. Андрій Дева, незважаючи на протидію з боку опікуна, зумів вийти на передачу і легким дотиком голови спрямувати «бальона» у дальній кут воріт. І хоча удар сильним не вийшов та дістатися до м’яча Роману Чачуню, незважаючи на відчайдушний кидок, все ж не вдалося. Звичайно, що цей пропущений гол поставив підопічних Степана Михальчука у доволі незручне становище, адже потрібно було будь-що йти в атаку та відігруватися. Проте, особливою гостротою атаки «Куликова» не відзначалися і Анатолію Коваленку серйозно вступати у гру практично не доводилося. Чи не єдину небезпечну атаку господарям вдалося провести на 27-ій хвилині, коли непоганий прохід здійснив Ігор Балух, однак його прострільну передачу заблокували оборонці «Гірника». Ще до активу господарів у першій половині гри можна віднести хіба-що невлучний удар з-за меж «карного» у виконанні Владислава Кудрявцева та навіси від кутового прапорця, які щоправда, ударами по воротах так жодного разу і не завершилися. Не особливо гострими та небезпечними були і атакувальні спроби гостей з Соснівки. Як найбільш небезпечні можна відзначити індивідуальний прохід правим флангом із подальшим зміщенням до центру та ударом у виконанні Івана Семиряка та удар з штрафного з боку Ярослава Куцяби. В обох цих випадках «бальон» ставав набутком куликівського «кіпера». Тож на відпочинок команди подалися за мінімальної переваги підопічних Володимира Підкіпняка.

З початком другого тайму куликівці спробували перевести гру поближче до воріт суперника і після розіграшу кутового пробити головою зумів Ростислав Михальчук та прямо по центру і Анатолій Коваленко впевнено заволодів «смугастим». «Куликів», як кажуть, понісся забивати, і наразився на «контру» суперника. Тарас Сеньків заволодівши «круглим» увійшов з лівого флангу до штрафного майданчика і «розхитавши» оборонця «поклав» м’яча у ближній кут воріт. Провівши такий потрібний другий гол «Гірник» зняв певну напругу у грі. Хоча у господарів часу для того, щоб створити «кембек» залишалося достатньо, проте особливої віри у це не було. Гості впевнено побудували свою гру при обороні і не особливо дозволяли куликівцям загрожувати своїм воротам. Не особливо пожвавили гру «Куликова» і заміни проведені Степаном Михальчуком. Тож гострі моменти поблизу володінь Анатолія Коваленка були доволі рідкісними. До більш-менш загрозливих моментів можна віднести лише два удари головою у виконанні Ігора Балуха. Натомість «Гірник» діючи на контратаках мав ще три-чотири хороші нагоди збільшити свою перевагу. Так після чергового рейду лівим флангом не поцілив у ворота Тарас Сеньків, а Андрій Дева перекидаючи «кулю» через воротаря дещо не розрахував сили удару. Двічі на хороших ударних позиціях опинявся і Іван Семиряк, проте у обох випадках замість ударів намагався обвести оборонців. А на 72-ій хвилині вже доводилося хвататися за голови господарям, коли після навісної передачі Святослава Гатина-Лозинського «шкір’яний» несподівано влучив у стійку воріт «Гірника». У останній десятихвилинці, яка проходили під акомпанемент атак господарів, команди обмінялися ударами над воротами у виконанні Тараса Мазура та Михайла Когута. А коли спливали останні секунди компенсованого Юрієм Карп’яком часу «Куликову» таки вдалося скоротити відставання у рахунку до мінімуму. Після чергової атаки «бальон» опинився у Владислава Кудрявцева, який несильним ударом з району лінії штрафного майданчика пробив поміж чистокіл ніг гравців обох команд у ворота. На більше у господарів часу не залишалося, адже за мить пролунав фінальний свисток.

Тож «Гірник», здобувши перемогу, набрав 41 пункт і на очко випередивши «Куликів» піднявся на третій турнірний рядок. Тож долю «бронзових» нагород буде вирішено лише у поєдинках заключного туру.

ФК «Куликів» – «Гірник» Соснівка 1:2 (0:1)
27 жовтня. Куликів. Стадіон «Куликів - Арена». 200 глядачів.
Арбітри: Ю. Карп’як, А. Янтуріна, В. Міняйло (усі – Львів).
Четвертий арбітр: О. Вдовіна (Львів).
Делегат ФФЛ: Я. Лемех (Львів).
Голи: Кудрявцев (90+4) – Дева (15), Сеньків (49).
Попередження: Білий (17), Балух (19), Литвин (45), Тарновський (65) – Сеньків (77), Чоба (79), Портянко (90+3).
«Куликів»: Чачунь, Литвин (Данило, 54), Михальчук, Тарновський (Мазур, 65), Тітунін, Фостяк (Яценко, 52), Кудрявцев, Бойко, Білий, Сідельник (Гатин-Лозинський, 68), Балух.
«Гірник»: Коваленко, Чоба, Портянко, Підкіпняк, Наумко, Куцяба, Мацюра, Когут, Семиряк, Сеньків (Махинька, 84), Дева (Рубінський, 82).

Микола Вантух