Перенесений поєдинок, через участь «Руху» у фінальній частині аматорського чемпіонату України, для футболістів з Куликова після недільної невдачі у Миколаєві мав вирішальне значення у плані подальшої боротьби за один із комплектів нагород. Адже у випадку невдачі у грі з лідером відставання «Куликова» від своїх конкурентів ставало практично критичним. Тож особливо налаштовувати на цей поєдинок своїх підопічних наставнику команди Степану Михальчуку потреби не було. Хлопці самі чудово розуміли значення результату. У свою чергу наставник «Руху» перед недільним першим півфінальним поєдинком аматорського Кубка України вирішив дати перепочинок декому із лідерів своєї команди, зокрема Юрію Шевчуку, Сергію Даниловському, Олегу Шептицькому, Сергію Сергеєву, Володимиру Романіву та Юрію Гусаковському.

Перші хвилини гри проходили на зустрічних курсах, а перший гострий момент виник біля воріт гостей після удару головою Назара Бойка. Згодом команди обмінялися дальніми пострілами Богдана Костика з штрафного та ударом зльоту у виконанні Петра Сідельника. Поступово більш досвідченим гравцям «Руху» вдалося нав’язати супернику свою гру і як наслідок принаймі чотири рази бути близькими до гола. Так двічі проривався правим флангом до «карного» «Куликова» Володимир Макар, однак його передачі завдяки перехопленням Романа Чачуня не доходили до Святослава Козловського. Ще дві нагоди відкрити рахунок не вдалося використати Костянтину Деревльову, якого на ударні позиції виводили Святослав Козловський та Богдан Костик. У цих епізодах чудово виконав свою роботу парирувавши підступні удари куликівський «кіпер». Поближче до завершення першої половини гри основні події перемістилися поближче до воріт «Руху», однак усі спроби куликівців вийти на зручну для завершального удару позицією переривалися впевненою грою винниківських оборонців. На останніх хвилинах тайму знову близькими до успіху були гості. Спершу Івану Дикому завадив пробити по воротах здійснивши підкат Ігор Литвин, а згодом двічі поспіль рятував свої ворота після ударів Святослава Козловського воротар «Куликова» Роман Чачунь. Тож на відпочинок команди пішли «сухими».

У перерві наставник «Руху» провів одразу п’ять замін, давши змогу дебютувати у складі своєї команди юним Івану Молокову та Назару Карачевському. Та на перші ролі вийшли не вони, а досвідченні Роман Манорик та Ігор Яценків. Саме ці два старожили винниківської дружини створили на 52-ій хвилині ще один гострий момент у володіннях господарів. Після навісу Манорика Яценків двічі буквально «розстрілював» ворота, однак Роман Чачунь впіймав кураж і «витягував» «круглого». Згодом дві непогані нагоди після передач Яценківа не використав Козловський пробиваючи повз ціль. Ще одну чудову нагоду вийти вперед «Рух» мав на 71-ій хвилині, коли Віталій Дмитрух скориставшись помилкою оборонця обійшов Чачуня, однак пробиваючи з досить гострого кута не зміг поцілити у порожні ворота. «Розплата» за невикористані нагоди для гостей наступила на 75-ій хвилині, коли Володимир Макар лише ціною порушення правил у власному «карному» зупинив прорив Петра Сідельника. Юрій Карп’як відреагував миттєво і призначив одинадцятиметровий удар, а Ростислав Михальчук пострілом з «позначки» увігнав «бальона» у кут воріт. Повівши в рахунку господарі стали діяти більш впевнено, намагаючись притримати м’яча і при цьому за першої кращої можливості нанести удар по воротах. Цей крок виявився правильним і на 88-ій хвилині призвів до другого взяття воріт «Руху». Після передачі з стандарту Тарас Мазур виграв боротьбу в повітрі у Івана Молокова і ударом голови закріпив перевагу своєї команди в рахунку. Гості з таким розвитком подій не погодилися і незважаючи на незначну кількість часу, яка залишалася до фінального свистка зуміли один гол відіграти. У компенсований час Святослав Козловський таки досяг своєї мети і, скориставшись невпевненими діями оборонців «Куликова», вийшов віч-на-віч з воротарем і «поклав» «круглого» у дальній кут воріт. За мить після цього прозвучав фінальний свисток, який сповістив про перемогу «Куликова», яка залишила команду у числі претендентів на нагороди.

ФК «Куликів» – «Рух» Винники 2:1 (0:0).

9 жовтня. Куликів. Стадіон «Куликів - Арена». 100 глядачів.
Арбітри: Ю. Карп’як (Львів), Ю. Горобець (Городок), Ю. Олійник (Львів).
Делегат ФФЛ: С. Гурка (Львів).
Голи: Михальчук (75 пен.), Мазур (88) – Козловський (90+2) .
Попередження: Білий (50), Мазур (89).
«Куликів»: Чачунь, Литвин, Михальчук, Тарновський, Білий, Сідельник, Яценко (Мазур, 54), Кудрявцев, Н. Бойко (Бубен, 89), Тітунін (Данило, 57), Фостяк (Гатин-Лозинський, 67).
«Рух»: Шульган, Шпирка, Р. Бойко, Іванський (Молоков, 46), Дикий (Дмитрух, 46), Костик (Яценків, 46), Деревльов (Карачевський, 46), М. Шептицький, Макар, Баглай (Манорик, 46), С. Козловський.

Микола Вантух