Більш, ніж 68 тисяч громадян отримують житлово-комунальні субсидії за кількома адресами. Про це повідомив заступник міністра фінансів Юрій Гелетій, інформує прес-служба Міністерства фінансів у вівторок, 20 листопада.

За його словами, перевірки отримувачів житлово-комунальних субсидій упродовж січня-вересня цього року засвідчили, що понад 68 тис. осіб отримують по кілька субсидій за різними адресами.

“Або інший приклад: громадянин купив автомобіль Mercedes-Benz вартістю понад 1,3 млн грн і оформив субсидію на 2 тис. грн”, — обурюється Гелетій.
Зазначається, що Мінфін з початку року спрямував близько 7,5 млн рекомендацій про перевірку достовірності інформації, яку подали одержувачі субсидій, завдяки чому вдалося уникнути неефективного використання 5,9 млрд грн. Крім цього, верифікація сприяла поверненню 46,5 млн грн бюджетних коштів.
“Проводячи верифікацію, Мінфін ніяк не втручається в особисте або сімейне життя громадян. На сьогодні відомство працює з даними, отриманими до 11 жовтня 2018 року на основі поточних нормативно-правових актів”, — повідомили в міністерстві.