Про це повідомляє прес-служба Львівської обласної партійної організації Всеукраїнського об'єднання «Батьківщина».

«Деякі провладні члени львівської міської ТВК мабуть не розуміють, що незаконні рішення комісії можуть стати підставою для визнання виборів недійсними. Вони не усвідомлюють, що за незаконні дії доведеться відповідати потім перед судом», – заявив народний депутат України, член політради партії «ВО Батьківщина» Степан Курпіль.

«Ця ТВК мені взагалі нагадує не комісію, а провладну інквізицію, яка не хоче слухати докази, пояснення, брати до уваги факти, документи. Складається враження, що більшість у цій ТВК давно заангажована, має наперед визначену думку. А суть цієї думки в тому, щоби якомога більше насолити партії „Батьківщина” і догодити владі. Тому вчора, незважаючи на усю документацію, яку надали представники справжньої „Батьківщини”, комісія у своїх голосах щодо зняття кандидатів від лже-„Батьківщини” розділилася у голосуванні так: п’ятеро – „за”, п’ятеро – „проти”. Решта утрималися, тобто вмили руки”, – наголосив пан Курпіль.

Народний депутат підкреслив, що не має прямих доказів щодо підкупу членів комісії.

«Проте зі свого багатого журналістського досвіду у мене складається враження, що таким чином себе ведуть саме куплені люди», – вважає Степан Курпіль.