Колишній голова Харківської обласної державної адміністрації, лідер партії «Нова демократія» Євгенії Кушнарьов заявив про добровільне складання з себе повноважень депутата Харківської облради за виборчим округом № 25. Про це мовиться в заяві Кушнарьова.

Як сказано в документі, 12 квітня обласна виборча комісія ухвалила рішення провести 17 липня у виборчому окрузі № 25 (Краснокутський район Харківської області) голосування пропозиції щодо відгуку Кушнарьова зі складу депутатів облради.

Кушнарьов стверджує, що його відгук «замовлений зверху», а виконавцями цього замовлення стали радник харківського губернатора Віктор Кибкало, заступник губернатора Василь Третецький і ряд інших посадовців «при потуранні обласної територіальної виборчої комісії.

Кушнарьов подав скаргу на дії обласної виборчої комісії до Київського районного суду м. Харкова. Суд припинив дію рішення комісії до розгляду скарги по суті, яке призначене в апеляційному суді Харківської області на 21 липня. Проте, в Краснокутському районі йде підготовка до голосування.

«За численними повідомленнями, які поступають до мене від мешканців району, виборців залякують, реальним є підкуп посадовців», - сказано в заяві.

«За таких умовах, не бажаючи поставити своїх виборців у ситуацію вибору між страхом переслідування і людською совістю, я заявляю про добровільне складання повноважень депутата Харківської обласної ради з виборчого округу № 25 з 15 липня 2005 року», - сказано в документі.

Нагадаємо, що 6 липня Головне слідче управління Генеральної прокуратури закінчило розслідування кримінальної справи щодо Кушнарьова і голови Луганської обласної ради Віктора Тихонова.

У червні Генпрокуратура пред’явила Тихонову і Кушнарьову звинувачення в зазіханні на територіальну цілісність і недоторканність України.

Кушнарьову було вибрано запобіжні заходи у вигляді особистої поруки 5 депутатів Ради.

З 8 липня Кушнарьова госпіталізовано до Харківської обласної клінічної лікарні з діагнозом «гіпертонічний криз».

Главред