Заступник глави партії "Трудова Україна" Олександра Кужель стверджує, що й голова партії Сівкович, і вона будуть судитися з Коновалюком за те, що він привласнив печатку партії "Трудова Україна". Але вона усвідомлює, що це може тривати декілька років. "Але якщо навіть ми одержимо рішення суду, що надасть нам право забрати в Коновалюка печатка, виконавці не можуть цього зробити - він народний депутат. Він повісив на партію афішу "Офіс народного депутата", туди ніхто ввійти не може. Це - ноу-хау, як відбирати партію", - додала вона.

Кужель готова зробити все, щоб не дати Коновалюку брати участь у виборах під брендом "Трудової України". "Він повинен розуміти, що ми точно так само будемо судитися, і я готова особисто докласти всіх зусіль, тому що бренд йому не належить, і він теж не зможе брати участь у виборах. Наш бренд за 5 років був розкручений, і я не хотіла б, щоб ця партія зникла з політичної карти України. Це дійсно партія європейського типу, і в неї дуже багато прихильників", - сказала А.Кужель.

"Я готова максимально боротися за партію далі, аж до того, що не йти на вибори, щоб тільки не дати можливість Коновалюку використовувати бренд і викинути його", - додала вона.

ЛІГАБізнесІнформ