Щойно на місці аварії під Ожидовом відбулася зустріч віце-прем’єр-міністра України Олександра Кузьмука із делегацією депутатів Львівської обласної ради.

Віце-прем’єр запевнив обласних обранців, що на місці "фосфорної" аварії "можна спокійно пити воду, збирати врожай і купатися".

Про це повідомив один із представників делегації Львівської облради, депутат Остап Козак. За словами О.Козака, О.Кузьмук запевнив, що він буде наполягати, аби на території України не проводили утилізацію фосфору.

"Депутати оглядають місце аварії - нам не заборонено ходити будь-куди чи до чогось торкатись. Кажуть, що небезпеки ніякої немає", - розповів він.

За словами депутата, було повідомлено, що першим несправність зауважив машиніст, який зупинив потяг, а вже згодом почалася пожежа.

P.S. Нда. Чем больше в армии дубов, тем крепше наша оборона. Хай ще Кузьмук на місці аварії ще собі дачу забабахає, переїде туди на постійне місце проживання і робить своїм онуками екскурсії на місцях бойової слави. Перші наслідки ураженням фосфору у Кузьмука вже спостерігаються.