Про це сказала виконавчий директор ЛОГО „Комітет виборців України” Оксана Дащаківська у коментарі радіо «FM Галичина» сьогодні.

Оксана Дащаківська розповіла, що спостерігачі КВУ працюють на виборчих дільницях області і зафіксували ряд серйозних порушень.

Найпопулярніші порушення, за словами Оксани Дащаківської, стосують спроб виносу бюлетенів за межі виборчих дільниць, в основному це відбувається у містах районного значення і люди намагаються винести бюлетені з кандидатами на посади міських голів.

Такі порушення, як відзначила Оксана Дащаківська, було зафіксовано у Львові, Трускавці, Дрогобичі та багатьох інших містах Львівської області.

«Це свідчить про організацію каруселей та спроби продажу цих бюлетенів. Хоча фактів передачі грошей наразі ніхто не зафіксував», – сказала Оксана Дащаківська.

Також виконавчий директор ЛОГО «КВУ» відзначила, що спостерігачами були зафіксовані факти ,коли члени ДВК намагалися видати бюлетені вже з позначками, а виборець мав тільки опустити їх в урну. Таке порушення було зафіксоване у місті Соснівка.