Міський голова Винників, що під Львовом, Володимир Квурт розкритикував президента Володимира Зеленського за непрофесійність його самого і його команди.

Про це Квурт сказав в ефірі ток-шоу “Говорить ВЕЛИКИЙ Львів” на телеканалі НТА.

“Зеленський прямим текстом сказав, що не знає, як вирішити проблеми. Кожен може порівняти дуже просто, провівши аналогію. У вас вдома ремонт. Приходить дуже симпатичний бригадир з дипломом…балеруна. Може, навіть звання народного артиста має. І каже: “Я закінчу ремонт за два тижні”. Ви сумніваєтеся, але все таки людина поважна, має успіхи в житті, тож кажете: “Добре, а як ви це забезпечите?” Він приводить своїх друзів. Ніхто з них не вміє штукатурити, класти плитку, цеглу, ніхто не займався ремонтом, але всі дуже класні і хочуть допомогти. І ось цей чоловік каже, що в короткий термін забезпечить мир в Україні”, – сказав Квурт.

Політик також зазначив, що готовий підтримувати президента Зеленського, якщо той почне працювати в інтересах України, але наразі цього немає:

“Перемовини глави держави з міжнародними партнерами – це ціла система, яка передбачає і вміння, і знання, і залучення фахівців, які допомагають Україні формувати свою позицію. Коли ми говоримо про те, в яких умовах така позиція президента буде вагомою, то мені здається, навіть дитині очевидна відповідь: за умови, коли українська армія буде сильною. Тобто коли вона буде сита та озброєна. Я готовий мовчати і підтримувати президента Зеленського, усвідомлюючи, що в цей час українські науковці спільно з військовими створюють зброю чи повертають Україні ядерну зброю, щоб ми могли адекватно говорити з агресором, який є одним з лідерів ядерного клубу. Але цього немає. Сьогоні цілий день президент витратив на діалог, який не має жодного сенсу”.

Володимир Квурт розповів, за яких умов українці підтримають політику Зеленського.

"Якщо наша армія буде сита і взута", – міський голова м. Винники Volodymyr Kvurt розповів, за яких умов українці підтримають політику Зеленського.А ЩО, НА ВАШУ ДУМКУ, ПОВИНЕН ЗРОБИТИ ПРЕЗИДЕНТ? Діліться думками у коментарях #ГОВОРИТЬВЕЛИКИЙЛЬВІВ #govorytvelykyiLVIV #Lviv #Ukraine #show Телеканал НТА espreso.tv

Опубліковано Говорить Великий ЛЬВІВ Четвер, 10 жовтня 2019 р.