У м. Житомир пацієнт жорстоко побив 34-річну сімейну лікарку. Жінка на момент інциденту була вагітною, зараз у неї є загроза втратити дитину.

Про це йдеться у сюжеті ТСН.

Відзначається, що потерпілу звати Інна Савчин. Вона розповіла, що у той день була на своєму робочому місці, коли раптово у її кабінет увірвався 50-річний чоловік.

Зірвав маску та почав плювати

Спочатку чоловік зірвав із себе медичну маску та почав плювати на медика. Потім він вхопив її за халат, повалив на землю та жорстоко гамселив. Інна Савчин при собі мала газовий балончик. Сімейний лікар витягнула його із сумочки та бризнула у бік нападника. На її крики збіглися колеги.

Відмовилась підписувати декларацію

За словами медика, причиною нападу на неї стало те, що вона відмовилась підписувати угоду із агресивним пацієнтом. Інна Савчин розповідає, що перед нападом чоловік погрожував її вбити. Також агресор кілька місяців переслідував медика.

Що відомо про нападника?

У поліції розповіли, що 50-річний чоловік, котрий напав на лікарку, постійно скаржиться на всіх довкола. Загалом він уже написав правоохоронцям 170 скарг. За їх словами, від дій чоловіка страждає літня мати та сусіди.

Більше новин читайте за посиланнями: