Український футболіст Євген Бохашвілі, який наразі захищає кольори індонезійського ФК "ПСС Слеман", розповів неприємну історію з його трансфером з "Дніпра" до латвійського ФК "Рига".

Про це він повідомив у інтерв'ю виданню Football.ua.

"Поїхав до Латвії і було у мене дуже велике невезіння. Пройшов перегляд у ФК "Рига", і мені вже сказали, що будуть підписувати, і я зіткнувся з такими речами, коли нічого не залежить від футболіста. Виявилося, що президент клубу не зовсім позитивно ставиться до українців, а він думав, що я грузин. У мене ж прізвище Бохашвілі", – сказав нападник.

Бохашвілі зазначив, що вже мав підписувати контракт і вирушати з командою на збори, але "його кинули" в останній момент.

"Коли пройшов перегляд і вони погодилися підписувати, то подзвонив агент і сказав, що клуб почав давати задню. Я не міг зрозуміти чому, адже добре зіграв в товариських матчах, показав себе. Тренер сказав, що влаштував його. Тоді збори мали бути в Дубаї, і у мене вже взяли паспорт, щоб оформлювати візу, але в останній момент мене кинули", – резюмував українець.

Нагадаємо, що сільський клуб хоче підписати зірок українського футболу.