Померла 45-річна українка Оксана Харченко, котру польський роботодавець з інсультом вивіз у парк і кинув.

Про це пише OBOZREVATEL.

Відомо, що Оксана Харченко разом із своєю сестрою Наталею проживали у селі Бране Поле Київської області. Жінки вирушили у Польщу на заробітки, щоб відремонтувати будинок.

За словами сестри померлої, у польського фермера Енджея Чеховласа вони спершу працювали легально, проте згодом поляк переконав жінок, що це їм не потрібно і українки погодились на нелегальне працевлаштування. Одного разу під час роботи на фермі Наталії стало погано. Сестра померлої попросила фермера відвести жінку в лікарню.  Проте поляк майже дві години їздив із хворою Наталею околицею, а згодом відвіз жінку в Познань в парк. Також він викликав поліцію, мовляв у парку п’яна жінка. При цьому поляк пригрозив українкам, щоб ті нічого про нього не говорили.

Через те, що заробітчанку вчасно не госпіталізували, у неї почались ускладнення. Наталю паралізувало. У такому стані жінка прожила два роки та померла.

Завдяки українському консулу в Польщі Вітольду Горовскому про трагедію дізнались усі. Тоді українці у Польщі зібрали 26 тис. доларів допомоги. Горе-фермер теж нібито покаявся і допомагав ліками.

Щодо Енджея Чеховласа у Польщі спершу порушили провадження, проте справу згодом закрили. Згодом прокуратура Польщі подала апеляцію.

Також відомо, що польський роботодавець був відомою особою, він знімався у рекламі супермаркету, як успішний підприємець.

Нагадаємо, рейсовий автобус “Львів-Журавники” 15 січня на смерть збив 32-річного чоловіка.