Команда регулярно тішить вболівальників яскравою грою, а найголовніше хорошим результатом. В останніх двох матчах команда Желько Лукаїча обіграла топ-клуби нашої Суперліги – маріупольський «Азовмаш» та БК «Донецьк». При чому обіграли ці команди «політехи» уже вдруге у сезоні. Утім, без падінь довгу турнірну дистанцію Суперліги, мабуть, не пройти нікому…

В команди є моменти, які можна спланувати і які ні, - починає розмову Кирило Погостінський, директор БК «Політехніка-Галичина». - У нас був провал, коли ми програли таким командам як БК «Київ» та «Дніпро-Азот». По ходу сезону у нас була пауза, якою ми скористалися. Ми запросили тренера, що спеціалізується на загальній фізичній підготовці команди. Він двічі на день ганяв баскетболістів зі штангами і гантелями.

Надіюся, що цю яму ми вже пройшли. Чемпіонат у нас довгий, тому пройти його без провалів дуже складно, тим більше коли в команді мала лавка запасних гравців. Зазвичай, ми граємо у вісім баскетболістів. Стараємося задіяти усіх, однак не завжди це вдається. В останніх двох матчах Ярослав Зубрицький провів багато часу на майданчику. Іван Шкурупій замість позиції третього номера грав на позиції четвертого.

А другого центрового Олега Салтовця взагалі не було…
Олег Салтовець – гравець ротації. Він виходить на майданчик, аби дати Владану Вукосавлєвічу відпочити. Наразі він травмований. У нього була мікрооперація. На днях він повинен бути в строю команди. Утім, я не лікар і конкретизувати його повернення на майданчик не можу.

Складається враження, що без травмованого Олега Салтовця Владан Вукосавлєвіч грає впевненіше…
У нього, як і в кожного баскетболіста, є вдалі ігри і навпаки. Є маса причин, які можуть це пояснити. Це зокрема і сімейні причини і навколобаскетбольні фактори.

На скільки відсотків, на Вашу думку, команда вторувала собі шлях до плей-оф?
Я не синоптик (сміється). Не хочу щось прогнозувати. Будемо боротися, аби туди потрапити. Якщо туди потрапимо, буде добре. Якщо потрапимо туди і вийдемо до другого кола, виконаємо поставлене завдання.

І на останок, кілька слів про Кубок Суперліги і склад учасників у ньому.
Турнір пройде у Львові 26-27 січня. Гратиме точно у ньому «Політехніка-Галичина». А остаточний склад команд проясниться після завершення другого кола чемпіонату. Наші команди, що грають у єврокубках, відмовилися від участі у ньому.

Фото: obozrevatel.com.ua