Про це на своїй сторінці у ФБ повідомляє Міністерство економічного розвитку і торгівлі України.

КНР зацікавлена в співпраці щодо купівлі літаків та їхнього спільного виробництва з використанням матеріалів і запчастин вироблених в КНР. Сьогодні Торговий представник України Nataliya Mykolska та заступник Міністра економічного розвитку Юрій Бровченко разом з китайською делегацією на чолі з Віце-Прем’єром Державної Ради КНР Ма Каєм відвідали авіабудівний концерн «Антонов». Китайська сторона була вражена широкою лінійкою літаків та можливостями їхнього обладнання для різних спеціальних потреб та заявили про свою готовність тісно співпрацювати з Україною в галузі літакобудування.

Це хороші новини, тому що сектор аерокосмічної та авіаційної промисловості серед перспективних секторів Експортної стратегії України. ДП «Антонов» багато років виробляє відомі на весь світ літаки, а також частини та комплектуючі до них. Важливою складовою Експортної стратегії є реалізація послуг щодо технічного обслуговування та ремонту повітряних суден.

За 9 місяців 2017 року в експорті аерокосмічної продукції частка комплектуючих для літальних апаратів збільшилась на 56,8% у порівнянні з 9 місяцями 2016 року.