За словами самих тепер уже колишніх студентів, вони не могли не скористатися таким збігом - гуртожиток університету загорівся якраз тоді, коли вони отримали дипломи і зібралися відзначати цю подію. Керівництво вузу сприйняло вчинок випускників без ентузіазму.

Фотографія, на якій випускники в мантіях підкидають в повітря шапочки, видані їм по закінченні вузу, була зроблена в неділю, 27 травня. За спинами радісних студентів можна побачити будівлю гуртожитку, над яким піднімається густий чорний дим.

Як розповів один з випускників, учасники фотосесії були щасливі отримати можливість відобразити не тільки момент традиційного "кидання шапок", але й пожежі, що виникла.

Фото незабаром після завершення випускного потрапило в Мережу, де за кілька годин його встигли скопіювати три тисячі разів. За даними китайських видань, фотографія була зроблена приблизно в 200 метрах від будівлі, що горіла, тому ніхто з випускників не наражався на небезпеку.

Тим не менш, керівництво Даляньського технологічного університету розкритикувало випускників за фотосесію на тлі палаючого гуртожитку. На сайті вузу з'явився звіт про події, в якому викладачі похвалили тих студентів, які брали участь в усуненні наслідків пожежі та при цьому зазначили, що справжні учні не повинні радіти біді, що сталася в університеті.

Джерело: Українські новини