Про це повідомило ТАСС з посиланням на «Ассошіейтед Прес».

Зокрема, у руки хакерів потрапили дані анкет, які військові і співробітники розвідки зобов'язуються заповнювати і здавати в разі надання їм доступу до засекреченої інформації. Ці документи містять в тому числі секретні і «вкрай особисті відомості про наявні у кандидатів хвороби, психологічні розлади, алкогольну і наркозалежность, дані про їх арешти» і притягнення до судової відповідальності.

В анкетах також міститься інформація про номери соціального страхування працівників та їх подружжя або співмешканців, а також списки їхніх найближчих родичів.

5 червня стало відомо про те, що хакерам вдалося отримати доступ до даних кадрового управління уряду США за останні 30 років. Американські чиновники тоді повідомили журналістам, що кіберзлочинці викрали «дані, які ведуть до 1985 року».

На думку слідчих, несанкціоноване проникнення в банки даних кадровиків уряду відбулося в грудні минулого року. Передбачається, що в результаті був отриманий доступ до персональних відомостей приблизно 4 млн осіб, що стало найбільшим такого роду інцидентом в США за останні роки. Відповідальність за цю подію Вашингтон поклав на хакерів, пов'язаних із владою КНР.

Натомість Китай відкинув звинувачення в черговому кібернападі.