Народний депутат України, голова ЛОО УНП Олекса Гудима звернувся до Президента України Віктора Ющенка та майбутнього уряду з вимогою не розраховуватися з учасниками Помаранчевої революції акціями стратегічних об’єктів. Про це повідомила прес-служба УНП.
Київська міська влада реанімувала ідею про передачу урядом у власність київській громаді 51% акцій ВАТ ”Київенерго”. Олекса Гудима підтверджує, що у 2001 році перед відставкою уряду В. Ющенка, у зв’язку із загрозою приватизації державного пакету акцій ВАТ “Київенерго” „олігархами режиму Кучми” дійсно розглядалося питання про передачу урядом 51% пакету акцій київській громаді.
“Сьогодні, при президентові В. Ющенкові, такої загрози немає. Ринкова вартість 51% акцій ВАТ “Київенерго” складає близько 2,5 млрд. грн. В умовах, коли теплоенергетичний сектор міста потребує для своєї реконструкції та розвитку значних внутрішніх та зовнішніх інвестицій, постановка питання про передачу контрольного пакету акцій ВАТ ”Київенерго” київській міській громаді є аморальною,”– вважає Олекса Гудима.