Раніше нікому невідома блондинка Ірина Панченко потрапила в список партії “Слуга народу”.

Про це повідомляє “Страна”.

Панченко Ірина Сергіївна – донька Сергія Панченка. Бізнесмен родом із Кіровоградщини. З 2000 року живе в Києві. За непідтвердженими даними, чоловік відомий у кримінальних колах.

Ірина навчалася в університеті Шевченка на юридичному факультеті. Їздить на дорогому автомобілі. Була помічена в елітних салонах краси з песиком, на вечірках у нічних клубах, ресторанах.

Була озвучена версія, що місце в списку для Панченко начебто купили за 2 млн доларів. Назвали також ім’я ймовірного посередника – колишнього нардепа, ексглаву Кримської і Львівської митниці Віктора Тимошенка, якому раніше не раз приписували лобіювання в кандидати своїх людей.

“Вчилися разом у КНУ ім. Т. Шевченка. Вона з тусовки мажорів”, – висловилась про Ірину одна з колишніх однокурсниць з юридичного факультету.

Батько дівчини не пояснив, як його донька потрапила до партії. У відповідь лише надіслав її резюме.

Сама ж Ірина відмовилася давати будь-які коментарі.

“Даватиму коментарі, коли я буду в партії. Я ще нікуди не потрапила. Поговоримо після виборів”, – сказала кандидат і кинула слухавку.

Керівництво партії “Слуга народу” також не змогло дати чітку відповідь, як дівчина потрапила до їхнього списку. Пообіцяли розібратися в ситуації.

Нагадаємо, що стало відомо, скільки заробляє прессекретар президента Володимира Зеленського Юлія Мендель.