Про це повідомила прес-служба прокуратури Київської області.

До прокуратури області із заявою про зґвалтування звернулась потерпіла. Зокрема, вона повідомила, що знаходилась у компанії  інших осіб, серед яких окрім неї була ще одна жінка та два чоловіка. Компанія перебувала у домоволодінні у селі Горенка Києво-Святошинського району. Під час відпочинку усі вони розпивали спиртні напої. Вночі її зґвалтував один із присутніх у компанії чоловіків. Ним виявився працівник міліції.

На даний час слідством проводяться усі необхідні слідчо-оперативні дії, в тому числі опитування свідків, окрім іншого призначено низку експертиз, зокрема предметів та речей, вилучених на місці злочину, а також експертиза тілесних ушкоджень потерпілої та звинуваченого нею чоловіка та інші експертизи.

Згодом вказана громадянка надала заяву, в якій відмовилася від усіх звинувачень до міліціонера та вказала на відсутність претензій до нього. Пояснювати слідству причини такої поведінки відмовилася.

Досудове розслідування триває. Його здійснює слідчий відділ прокуратури Київської області.

У випадку, якщо факт зґвалтування буде доведено, чоловіку загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 10 до 15 років.