Про це йдеться у листі Гройсман, який прийшов на електронку скриньку Вголосу.

Зокрема, за словами журналістки, у той час як вона брала участь у роботі конференції ОБСЄ з прав людини у Варшаві наприкінці вересня 2013 р. і закритій консультативній нараді з офіційним представником ОБСЄ з боротьби з антисемітизмом Ендрю Бейкер, на офіційному сайті МВС з'явилася інформація про розшук Елеонори Гройсман, як особи переховується від органів досудового розслідування. З запобіжним заходом : «Постанова суду про дозвіл на затримання з метою приводу». Вказана дата зникнення - 10.02.2012 і місце зникнення м. Київ .

А також розміщено фото Елеонори Гройсман в будівлі урядового прес-бюро Держави Ізраїль з карткою урядової акредитації в руках.

Звернемося до першоджерела фотографії, розміщеної на сайті МВС .

Елеонора Гройсман разом з італьяномовним журналістом сфотографовані на першому поверсі будівлі, у якому на той момент перебувало урядове прес-бюро при канцелярії прем'єр-міністра Ізраїлю. У руках журналісти тримають картки урядової акредитації. На фото від 7.02.2012 року в Елеонори Гройсман в руці теудат - Лаам головного редактора медіа-проекту «Київ єврейський».

У цей же день, 7 лютого 2012 р., 7 канал Ізраїлю привітав українських колег з «Києва єврейського» з отриманням урядової акредитації.

«Тобто інформація на сайті МВС про зникнення Елеонори Гройсман 10 лютого м.Києві є сфальсифікованою», – каже Гройсман.