Інформації про нового голову київської СБУ майже немає. Відомо тільки, що Щеголєв ще рік тому працював першим заступником начальника головного управління СБУ України в Донецькій області. До цього обіймав дрібні посади в силовому відомстві.

Нагадаємо, раніше Президент об'єднав управління СБУ в Києві та Київській обл. в одну структуру.

Раніше начальником управління СБУ в Києві був Юрій Парамонов, а начальником управління СБУ в Київській обл. - Сергій Качуровський.

Крім призначення Щеголева, Янукович призначив Володимира Ляпкіна начальником департаменту оперативного документування СБУ. Про це йдеться в указі Президента України № 193/2013 від 3 квітня 2013 р.

Також Президент звільнив п'ятьох співробітників СБУ: Андрія Кміту - з посади начальника департаменту контррозвідувального захисту економіки держави СБУ, Сергія Ганжу - з посади уповноваженого Президента України з питань контролю за діяльністю СБУ, Юрія Парамонова - з посади начальника Управління СБУ в м. Києві, Сергія Качуровського - з посади начальника управління СБУ в Київській обл., а Андрія Седика - з посади начальника департаменту захисту національної державності СБУ.

Андрія Кміту Президент своїм указом перевів на посаду начальника управління Служби безпеки України в Івано-Франківської обл. Сергій Ганжа призначений начальником Департаменту захисту національної державності Служби безпеки України.

Джерело: РБК-Україна