На вчорашньому провальному „поцілунковому флеш-мобі" БЮТу на Майдані, баба Параска чомусь лаяла Бокого, сказала, що приїхала тільки що з Донецька та Запоріжжя, повідомила, що люди там зустрічали її дуже добре. Ще краще зустрів Параску Київ...

Провальну акцію врятував літній мужчина бомжуватого вигляду в заячій шапці з великими брудними руками. Він спочатку на Майдані, крутився, як дервіш, а потім пішов в атаку на бабусь, що стояли тут, хоча більшість з них почала втікати від нього. Потім, учасник флеш-мобу сфокусувався на одній літній дамі, намагаючись танцювати з нею, одночасно, ловлячи її губи беззубим ротом, але потім побачив бабу Параску. І отут почалося!

Чудак побіг до власниці ордену княгині Ольги. Революціонерка, не очікуючи такої ситуації, почала втікати. Пристрасний майданний мачо все-таки наздогнав орденоносну Параску та розпочав закидати її жагучими поцілунками. Кращі фотографи Києва, які стіною обступили пару стіною, фотографували ці валентинки. Параска, марно, пручалася напору коханця, іноді їй вдавалося втекти, але кілька разів кавалєр все-таки домігся свого. Ще б трохи, і бабу Параску спокійно зґвалтували.

Отут, пригадались слова революціонерки про те, що вона готова цілуватися з усіма українцями. Виявляється, і барикадні бійці не завжди вірні своїм принципам. З рештою, майданний гігант сексу повідомив журналістів про те, що його звати Іваном, він ніде не працює, йому тридцять п'ять років – хоча й тягне на шістдесятку.

Чому Баба Параска не стала з Вами цілуватися? Не захотіла? - запитав кореспондент УНІАНу.

Вона хотіла, але просто не змогла, тому що трохи випила. Якби була тверезою, то все б змогла, - відповів Іван і з гідністю зник з очей журналістів.

Обком