Про це повідомляє НВ

Основний час поєдинку завершився нульовою нічиєю, тому командам довелося грати додатковий час.

Минуло всього дві хвилини першого екстра-тайму, як футболістки «Вольфсбурга» вийшли вперед. Це Пернілла Хардер змістилася в центр з лівого флангу та за допомогою рикошету з-за меж штрафного вразила ворота суперника.

Але через три оберти секундної стрілки німецька команда залишилася в меншості після вилучення Александри Попп. Після цього Ліону вистачило двох хвилин, щоб зрівняти рахунок - Амандін Анрі вдалося обіграти візаві після передачі від Дженіфер Марожан і залишити ні з чим воротарку опоненток.

Всього через хвилину французький клуб вже був попереду. Це Ежені Ле Сомме відгукнулася на пас від Шаніс ван де Санден і пробила в порожні ворота «Вольфсбурга». А на 103-й хвилині Ада Хегерберг подвоїла перевагу своєї команди, коли успіх принесла ще одна контратака за її участю.

Закріпила велику перевагу Ліона Каміль Абілі, яка замкнула простріл від ван де Санден, яка в черговий раз за матч класно зіграла на правому фланзі.

4:1 – «Ліон» втретє поспіль виграє Лігу чемпіонів. Всього французький клуб п'ять разів ставав найсильнішим у головному єврокубку.

Вольфсбург - Ліон 1:4 
Голи: Хардер, 93 - Анрі, 98, Ле Сомме, 99, Хегерберг, 103, Абілі, 116