«Ми благословляємо наших віруючих звертати увагу на жінок щодня, а не тільки один раз на рік. Тому що 8 березня - це радше щось на зразок: прийшов і відкупився. Ми щодня повинні поважати материнство і жінку, як таку», - зазначив священнослужитель, передає ТСН.

Якщо чоловікам так хочеться приділити жінкам більше уваги, то владика порадив відзначати релігійні та всеукраїнські свята, які прославляють жінку-матір.

«Наприклад, є державне свято - День матері, або ж свято жінок-мироносиць. Я не вважаю, що потрібно створювати великий ажіотаж навколо 8 березня. Тим більше, що тлумачення цього свята є дуже різним. Не потрібно в перший тиждень посту собі щось придумувати, щоб потім думати - добре це чи погано», - сказав він.

Архієпископ в черговий раз закликав дотримуватися Великого посту, і якщо ж чоловіки все-таки планують вітати жінок, дарувати їм подарунки або робити сюрпризи, то краще це зробити напередодні - в неділю (6 березня - останній день Масляної, в понеділок розпочинається Великий піст, який триватиме до Великодня).