Окружний адміністративний суд Києва відмовився задовольнити позов народного депутата Андрія Деркача, бо той не надав доказів існування коаліції.

Про це 19 червня повідомляє прес-служба суду.

Деркач вимагав внести прем’єр-міністру пропозиції щодо кандидатури міністра охорони здоров’я.

У суді відзначають, що мотивом рішення стала відсутність доказів існування коаліції депутатських фракції у Верховній Раді, оскільки під час розгляду адміністративної справи відповідні докази не були подані відповідачами до суду.

До того суд витребував у ВР список прізвищ, імен, по батькові народних депутатів, що входять до складу коаліції депутатських фракцій у Раді.

Інформацію витребувати і у координаторів коаліції депутатських фракцій Артура Герасимова та Максима Бурбака.

Позов від Деркача у суд надійшов у лютому 2018 року, де відповідачами були зазначені  Герасимов та Бурбак.

Відзначається, що позивач просив суд визнати протиправною бездіяльність координаторів коаліції щодо незабезпечення внесення коаліцією депутатських фракцій прем’єру-міністру пропозиції щодо кандидатури Міністра охорони здоров’я.

Також Деркач просив зобов’язати Герасимова та Бурбака забезпечити внесення коаліцією пропозиції прем’єру щодо кандидатури міністра.

Як писав “Вголос”, наразі ані в Адміністрації президента України, ані в Конституційному Суді немає офіційної інформації про наявність у складі фракцій партій “Блок Петра Порошенка” та “Народний фронт” більшості від конституційного складу Верховної Ради.