Про це повідомила прес-служба ВО «Свобода».

Цього разу підставою для цього рішення стала нібито відсутність інформації про належне сповіщення представників судового процесу про час і місце розгляду справи.

При цьому сьогодні активісти Київської міської організації ВО «Свобода» пікетували суд з вимогою невідкладно заборонити Комуністичну партію України.

«Комуністична ідеологія і безпосередньо КПУ є інструментами просування «русскава міра» в Україні. І до українсько-російської війни представники цієї політичної сили були організаторами багатьох антиукраїнських акцій та ініціятив. А під час сепаратистських виступів на Донбасі осередки Компартії стали надійною опорою і базою для діяльности російських диверсантів. Тому нині питання заборони КПУ не втратило своєї актуальности. Ліквідація цієї організації та заборона комуністичної ідеології – це нагальна вимога часу, оскільки КПУ була пособником окупанта і має відповісти за це. Це питання не лише історичної справедливости, але і прагматичний, необхідний крок до ліквідації п’ятої колони в Україні», – зазначив голова Київської міської організації ВО «Свобода» Андрій Мохник.

Свободівець Олександр Аронець підкреслив: теперішнє керівництво Росії по-суті продовжує політику комуністів минулого сторіччя. Ідеологічна платформа Путіна – необольшевизм і неокомунізм у псеводопатріотичній обгортці. «І прикриваючись цією примітивною ідеологією, Кремль намагається повернути собі втрачені після розвалу СССР території. Якщо ми зараз не поставимо хрест на комуністах – це обернеться великими жертвами у майбутньому», –додав націоналіст.

Наступне судове засідання відбудеться 18 лютого 2015 року о 14:00.