Як інформує «ТСН», видання Bloomberg посилається на інформацію, отриману від нинішніх та колишніх працівників компанії.

За їхніми словами, з 2012 року «Лабораторію Касперського» покинули високопоставлені менеджери, на місце яких у багатьох випадках прийшли люди, які мають тісні зв’язки з російськими військовими або розвідувальними структурами.

Деякі з них використовують інформацію про 400 млн клієнтів компанії, допомагаючи ФСБ. Також інсайдери розповіли, що Євген Касперський, сам колишній співробітник КДБ, щотижня ходить в баню разом зі співробітниками російських спецслужб. До того ж до них часто приєднується заступник голови компанії з юридичних питань Ігор Чекунов, який є ключовою особою із взаємодії з урядом Росії.

Водночас, за словами представника «Лабораторії Касперського» Сари Кіцос, раніше Чекунов працював в прикордонному управлінні КДБ, а потім служив у поліції.

Своєю чергою Касперський звинуватив у брехні агентство Bloomberg. «По-перше, третина статті – чисто достовірні, публічні факти, які можна перевірити у нас на веб-сайті, в наших відкритих звітах та інших публічних документах, – написав він. – По-друге, що було дуже дивно (це ж Блумберг!). Значна частина матеріалу – неправда. Відверта брехня», – наголосив засновник компанії у своєму блозі.

Так, викладені матеріали він назвав «домислами, припущеннями, висновками, заснованими на невірній інформації і хибно витлумаченими». «Я ходжу в баню (коли в Москві), ми звільняємо менеджерів (та у якій компанії цього не буває?), багато хто в компанії говорять російською (на жаль, це генетичний огріх), наш юрдиректор служив у 18 років на кордоні, все», – зазначив Касперський.