5 грудня в Росії стартувала вакцинація від коронавірусу. Відомо, що щеплення робили вакциною "Супутник V", яка виготовлена російським виробником.

Про це повідомляє видання "Медуза".

Так, у більшості регіонів Росії щеплення роблять лише лікарям і працівникам закладів освіти, проте у Москві та Підмосков'ї вже зараз отримати вакцину може будь-хто.

За даними видання, охочих отримати вакцину від COVID-19 є не так багато.

Заступник гендиректора клінінгової компанії розповів, що 36-річний Василь без зайвих роздумів вирішив зробити щеплення від коронавірусу даною вакциною. Про неї він знав лише, що вона російського виробництва.

Через декілька годин після щеплення у чоловіка почали проявлятися побічні ефекти від вакцини. Спочатку у нього почало "ламати" ноги та очі. Чоловікові було навіть боляче дивитися. Пізніше його почало морозити й трясти, а температура тіла піднялася до 38,6 градуса. Ще впродовж 8 днів у нього було відчуття, ніби він застудився. Через 21 день Василь вирішив робити інший укол.

27-річний Михайло також зробив щеплення від коронавірусу вакциною "Супутник V". Через кілька годин після вакцинації у нього піднялася температура та почала боліти шкіра. Також у нього спостерігалася сильна втома. Чоловік планує робити другу вакцину.

Варто зауважити, що про схожі побічні ефекти заявили й інші особи, які вже вакцинувалися.

Читайте більше новин за посиланням: