Про це журналіст пише у Facebook, коментуючи секс-скандал додкола депутата Думи Леоніда Слуцького.

«Хлопці, слухайте, я є упевненим, що навіть в моїй стрічці, серед моїх друзів і підписників, є ті, кого домагалися люди, наділені владою. Депутати Держдуми, судді, чиїми помічниками ви працювали після практики, співробітники кількох міністерств рівня заступників. Так, Леонід Слуцький – глибоко гетеросексуальний чоловік. Але ж десятки депутатів вважають за краще вивозити до спецлазень саме хлопчиків», – заявив медійник.

Також чоловік наголосив, що ніколи не приховував історію, яка сталася з ним після фіналу конкурсу Міс Росія у Гостиному дворі в Москві.

«Мене за руки намагалися вивезти з будівлі помічники Жиріновського та відвести з ним до корпоративної сауни ЛДПР, а сам він, поки давав невелике інтерв'ю, лапав за ж*пу так, що руки трусилися з диктофоном. Так, я був зовсім юним, коліна ходили ходуном від однієї думки про те, що перед тобою депутат, міністр і так далі, здавалося, що я зобов'язаний дивитися їм в рот», – розповів Давлетгільдєєв.

Разом з тим, каже журналіст, у період до камін-ауту йому здавалося, що це він сам винен, що чиясь рука лізе в його штани, та й взагалі потрібно неодмінно від усіх було приховати хоча б натяк на його гомосексуальність.

«Моя історія – дурниця порівняно з тим, що бувало в тій же ЛДПР. І цей жарт про скандал зі Слуцьким, який був потрібним, аби довести, що в партії є хоча б один депутат-натурал, – є дуже близькою до реальності. І я навіть не кажу про принцип відбору помічників для Володіна або співробітників апарату голови правління «Газпрому», – констатував він.