«Подати апеляцію Денькович міг, проте не відомо чи суд візьме цю справу до розгляду. Адже ви розумієте, що якщо людина позивається, а потім сама відкликає позов, і знову подає на це якусь апеляцію, то інакше, ніж абсурдом це назвати не можна. Хоча усі дії, які вчиняла ця людина, в тому числі і злочинні, можна вважати абсолютно алогічними. Я ще раз хочу підкреслити, що я не знаю про якісь там кулуарні розмови Щура (голова Львівської обласної ТВК – «Вголос») і Деньковича, але точно Ілик є головою ЛОО «Батьківщина», - сказав Роман Ілик.

Голова ЛОО «Батьківщина» повідомив, що наразі вони очікують відкриття кримінальної справи проти Деньковича, а також готують звернення до суду проти виборчої комісії.

«Зараз ми звертаємось до ТВК з вимогою пояснити чому під виглядом зареєстрованої «Батьківщини» ідуть якісь псевдосписки. Таким самим чином ми будемо звертатися і до суду з питанням, в який спосіб ТВК взяла до розгляду ті фальшиві списки, адже легітимна конференція відбулася зовсім в іншому місці, а та конференція, яка відбулася за участі Деньковича, не має ніякого відношення до «Батьківщини». Є ще один аспект: більше, ніж 150 делегатів конференції одноосібно самостійно звернулися до обласного прокурора з вимогою порушити кримінальну справу, адже вони не брали участі в жодній іншій обласній конференції. Тому ми очікуємо зараз відкриття кримінальної справи на дії Івана Деньковича», - розповів Роман Ілик.

За словами Романа Ілика у представників «Батьківщини» також є дуже багато питань стосовно неправомірної діяльності голови обласної ТВК. Але з цими питаннями партія буде розбиратися після виборів і обов‘язково в форматі кримінальної справи.

Нагадаємо, що сьогодні головне управління юстиції у Львівській області зареєструвало зміни керівництва ЛОО ВО «Батьківщина». Новим керівником у держреєстрі записаний Роман Ілик.