Згідно з соціологічним дослідженням, презентованим Володимиром Подгорновим на прес-конференції, якщо би вибори до Львівської міської ради пройшли наступної неділі, то голоси львів’ян розподілились би наступним чином: ВО «Свобода» -18%, «Пора» - 10,2%, ВО «Батьківщина» - 8,7%, «Партія регіонів» – майже 8%, «Наша Україна» - 6,6%, «Фронт змін» - 5%, «Республіканська християнська партія» - 4,2%, «УДАР Віталія Кличка» - 4,2%, «Сильна Україна» - 4,1%, «Народний рух України» - 3,8%, «Україна соборна» - 3,1%, «Українська народна партія» - 3,1%.

«Відкриттям цього дослідження є результати «РХП», але зрозуміло за рахунок чого ця партія взяла свої відсотки - за рахунок висування чинного мера. Я вважаю цей показник досить реальним і невипадковим», - підкреслив соціолог.

Стосовно рейтингу «Батьківщини», Володимир Полгорнов повідомив, що згідно з попередніми соціологічними дослідженнями, партія кожного тижня втрачає приблизно 3%.

«Все ж таки 3-відсотковий бар’єр вони (ВО «Батьківщина» - Вголос) обов’язково подолають. Голосувати за «Батьківщину» прийдуть ті люди, які ще непоінформовані або які будуть думати, що це провокація в ЗМІ», - зазначив соціолог.

На думку Володимира Подгорнова, ця ситуація із львівської «Батьківщиною» дуже негативно відіб’ється на іміджі теперішньої влади, на ставленні європейських структур.

«Як на мене, на сьогодні створений дикий прецедент, який ми будемо розгрібати наступні кілька років. Я б не казав, що це якась партія погана чи Президент не може відслідкувати такі процеси. Це система настільки прогнила, що не може сама себе захистити», - зауважив президент Українського фонду «Громадська думка».

Соціологічне дослідження Український фонд «Громадська думка» проводив 8-14 жовтня. В ході дослідження було опитано населення міста Львова, загалом – 835 респондентів. Помилка репрезентативності становить +/- 2,4%.