Про це Вголосу повідомили у ВЗГ ГУ МВС України в Львівській області.

Дівчина почала кричати, і її почув працівник спецпідрозділу «Беркут», який проходив неподалік.

На той момент міліціонер перебував поза службою, однак почав наздоганяти зловмисників. Піймавши одного з них, який мав при собі золотий виріб, правоохоронець доставив його в райвідділ міліції.

Міліціонери з’ясували, що 21-річний львів’янин вже мав дві судимості за подібні злочини. Пошуки двох інших зловмисників тривають.

Як повідомив перший заступник начальника Львівського МУ ГУ МВС України в Львівській області майор міліції Павло Герасим, лише за квітень 2012 року працівники міліції зареєстрували 20 заяв та повідомлень від жителів Львова про пограбування. Із них вдалося розкрити чотири, та затримати трьох львів’ян та жителя Закарпаття віком від 20 до 32 років.

У всіх випадках невідомий діяв за стандартною схемою – проходячи повз обраної жертви, грабіжник різко зривав з шиї потерпілих золоті ланцюжки з підвісками та зникав з місця скоєння злочину.

Громадянам варто взяти до уваги, що зловмисник для скоєння злочину обирає малолюдні місця або під’їзди будинків. В основному жертвами злочинних посягань стають жінки різного віку, а нерідко навіть чоловіки напідпитку.