Про цьогорічні події в Києві та згуртованість політиків розповів кандидат у народні депутати України Олег Канівець:

«Влада злякалася тієї кількості людей, які прийшли на марш УПА. Певно, розуміє, якщо люди вийшли на Покрову у такій кількості, то скільки їх може вийти після 28 жовтня. Тому ми застерігаємо владу, аби вона не вдавалася до фальсифікацій й маніпуляцій, щоби не віддавала злочинних наказів членам ОВК та ДВК, не використовувала адмінресурс і не спонукала працівників бюджетної сфери, культури, медиків та освітян до спотворення волевиявлення виборців. А політикам треба ще більше згуртуватися, знайти точку порозуміння для того, аби в новому парламенті була утворена національно-демократична коаліція, яка усуне цей режим від влади».
Також марш УПА у Києві вже називають прелюдією до наступних велелюдних мітингів і віче, які, за прогнозами соціологів, обов’язково будуть після 28 жовтня.

Олег Канівець наголосив, що «Марш УПА сколихнув Україну, його підтримали усі національно-демократичні сили. Киянам свято Покрови, Дня створення українського козацтва, вже не є чужим. Це означає, що чим більше викреслюють сторінки історії України з наших підручників, тим більше молодих людей починає цікавитися що таке УПА, у часи інформаційної комунікації знаходять для себе забуті, свідомо викреслені сторінки правди про повстанців, борців за українську незалежність. УПА – це армія, яка проіснувала понад 15 років у бойових діях і армія це народна, яка створилася, коли не було держави України. Вона воювала не тільки з фашизмом, а й з більшовизмом та крайовою армією. Молоді хлопці тоді жертвували собою заради майбутніх поколінь. Сучасна незалежна держава повинна оцінити це і повернутися до пам’яті молодих хлопців, які боролися за незалежність України».

До того ж, стало відомо, що хакери обвалили чотири сайти опозиції: «Батьківщини», «Фронту Змін», персональний сайт Ю.Тимошенко і, зокрема, сайт народного депутата України, (Об’єднана опозиція «Батьківщина») Анатолія Гриценко:

«Це не випадково. Влада боїться, що через наші сайти люди будуть отримувати правдиву інформацію про хід виборів і хід голосування, про всі порушення та акції протесту, які можуть бути викликані. Через те, вони вже проводять тренування, але не закриють доступ, тому, що люди активні, вони захищатимуть свій вибір і суспільство не дасть себе обманути.

Раніше можна було взяти бюлетені, завести в адміністрацію району, переписати протокол, знищити бюлетені, напхати газет і пішли. Тепер такого не буде. Згідно нового закону кожен бюлетень і протокол зберігається 5 років. А це 2017 рік. Прийде новий президент. Нехай кожен, хто планує фальшувати, зважить, чи то кілька тисяч гривень, які йому пропонують, чи то сяде в тюрму. Всі оті маніпуляції з виборчими комісіями влада робить від страху, звідти іде фінансування своїх мажоритарників, звідки і тотальний контроль над центральними телеканалами. Я об’їхав країну багато разів, але я не бачив людини, яка хоче голосувати за владу. Владу згадують найменше як у Т.Г. Шевченка «не злим тихим словом». Тому, об’єктивно – перемагає опозиція і цей вибір треба зберегти».

Анатолій Гриценко також закликав виборців виконати свій громадянський обов’язок 28 жовтня, в день звільнення України від окупантів:
«8 політичних партій, що об’єдналися під прапором «Батьківщини» плюс «Свобода» і, сподіваюся, ще «УДАР»; усі наші кандидати, спостерігачі, члени комісій забезпечать підрахунок кожного голосу. До нас приєдналися громадські організації, журналісти і ми збережемо результати.

Серед мажоритарників «ОО Батьківщина» Олег Канівець представляє нашу партію «Громадянська позиція». Я не обманював людей. Я даю слово, що ця людина буде працювати гідно, ніколи не стане «тушкою» і буде виконувати ту програму, яку ми передали у ЦВК. Те, що проти нього ллється бруд і викидається абсолютно неправдива інформація – це страх, бо, очевидно, він перемагає, що засвідчили усі соціологічні опитування»/