Про це повідомляє УДАІ ГУМВС України у Львівській області.

ДАІ, зокрема, попереджує про недопущення використання окремими водіями різноманітних документів, зокрема, візитних карток, посвідок, перепусток, візитних карток керівників державних органів та органів виконавчої влади, які, всупереч вимогам законодавства, містять прохання щодо сприяння у безперешкодному пересуванні автомобільним транспортом територією України.

«Звертаємо увагу, що на сьогодні в Україні не існує жодного офіційного документу, який би надавав право водієві уникнути відповідальності за порушення Правил дорожнього руху. Відтак, особи, які намагатимуться вплинути на інспекторів ДАІ за допомогою так званих спеціальних перепусток, посвідок чи візитних карток, будуть притягуватися до відповідальності на загальних підставах», - стверджують у ДАІ.

У цьому році на Львівщині провели профілактичні заходи з умовною назвою "Документ". В результаті операції співробітники ДАІ виявили понад 70 фактів, коли інспекторам ДАІ пред’являли різного роду талони та візитні картки з метою уникнення адміністративної відповідальності.

«Однак, уникнути відповідальності жодному порушнику не вдалося: на них були складені адміністративні протоколи», - запевняють «даішники».