Матч «Енергії» та «Кардинала» в палаці спорту «Галичина» буде останнім очним протистоянням львівської та рівненської команди у цьому сезоні. І хочеться вірити, що це не останнім в історії, адже уже давно в футзальних колах літають чутки, що у «Кардинала» є фінансові проблеми і майбутнє команди наразі є відкритим. Інформація не є офіційною, однак, погодьтеся, диму без вогню не буває…

Львівська «Енергія» до матчу проти «Кардинала» підходить у чудовому настрої, адже у попередньому турі на виїзді здобула непросту перемогу з «Єнакієвцем» і зберегла лідерство в турнірній таблиці. Головне тепер для команди Станіслава Гончаренка та Миколи Сича рівно стабільно пройти усіх суперників у четвертому колі.

Турнірна позиція «Кардинала» дозволить команді Сергія Піддубного у четвертому колі боротися лише за четверту сходинку турнірної таблиці. Утім, амбіційний «ЛТК» та «Єнакієвець» ставлять перед собою не менш високі цілі.

Згадавши «Єнакієвець», не можна не відзначити перехід до цієї команди одного з лідерів «Кардинала» Волянюка. Михайло уже довів на майданчику, що клуб з Донецької області він підсилив, а «Кардинал» в останніх турах довів, що без Михайла це слабша команда.

Що цікаво, саме Волянюк забив гол «Енергії» у Рівному, коли львів’яни втратили очки у третьому колі. На початку 2012-ого було зафіксовано нічию з рахунком 1:1. У першому матчі першого кола «Енергія» перемогла у Рівному з рахунком 3:1, а от які пристрасті були у матчі другого кола у Львові, вболівальники, мабуть, ще пам’ятають.

Тоді рішення арбітрів по ходу матчу призвели до того, що Сергій Піддубний на якийсь час в знак протесту зняв свою команду з майданчика. Матч у Львові міг не продовжитися, однак усе обійшлося. «Енергія» тоді виграла з рахунком 3:2. Сказати, що Сергій Піддубний, головний тренер «Кардинала», та усі гравці команди були незадоволені суддівством – не сказати нічого.

Після цієї гри Сергій Піддубний у своїх інтерв’ю неодноразово казав, що «Енергія» - це принциповий суперник для «Кардинала» і на матч з львів’янами у команди буде особливий настрій. Можна не сумніватися, що «Кардинал» завтра у Львові спробує дати бій титулованішому супернику, однак чи буде інтрига на майданчику до останніх секунд матчу, сказати непросто.

Фото Віктора Диченка